Дорожні знаки під соусом чорного гумору: "Водію, не гони!"

Надивившись прикольних "подорожників" у Європі, "Йод" взявся за переробку українських знаків. Причому ми вирішили зробити їх не просто веселими, а й повчальними. І тут нам допоміг чорний гумор, який здатен протверезити будь-кого.

Як відомо, ми рухаємося в Європу. Причому швидкість явно не перевищуємо. А по дорозі нам, ясна річ, будуть зустрічатися різні знаки: які попереджають, забороняють, інформують...⚠📛🛑 В Європі їх багацько. І до них треба бути готовими, адже деякі можуть спричинити істеричний регіт, а за кермом це небезпечно ☝.

Тому "Йод" попереджає: "Водію, не іржи!". А просто подивися - і запам'ятай:

  • У Швеції навіть їжаки переходять дорогу в належному місці!
  • На півночі Європи, якщо дороги розташовані вздовж водойм, вас попереджають: скинь швидкість до 30, а то задавиш жабу, "посковзнешся" - і заїдеш у річку!
  • Уздовж трас, що розташовані біля підніжжя Альп та інших гірськолижних схилів, можна побачити подібний знак, що у перекладі на українську означає: "Увага! На капот може звалитися лижник".
  • Якщо побачите подібний знак, знайте: десь неподалік бар або паб, вийшовши з якого нетвереза людина може попертися через дорогу, не дивлячись навколо.
  • В Італії на дорогах вас обов'язково попередять про дівчат легкої поведінки. Причому кмітливі повії легким рухом руки переробляють ці попереджувальні знаки на інформаційні, дописуючи виблискуючою фарбою свої телефони.
  • Як ви вважаєте, що забороняє робити у німецькому лісі цей знак? 😎

Дорожній гумор по-українськи. Наша версія

"Йод" вирішив не лишатися осторонь від знакотворчості: пропонуємо вашій увазі кілька дорожніх знаків, розроблених нашим експертом Сергієм Осташком спеціально для українських водіїв. Адже Україна за кількістю смертей на дорогах - перша в Європі. І це вже не смішно.

Тому вмикаємо чорний гумор - і боїмося!

Випив? Пересядь у пасажирське крісло!
Водію, ти гониш!
Дорога на той світ. Не поспішай!
Знак "Дивись в обидва!" Або обидва можуть підгоріти.
Поки кролики переходять дорогу, відпочинь!
Не спи за ру...банком!
Попереду ялинки – можна набити шишки.
Не іржи за кермом!
Вітаємо, ви доїхали! 🚗🚗🚗

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту