Дослідники придумали окрему назву для дітей, що були зачаті на карантині

Фото: esudroff, Pixabay
Також власний термін тепер існує для дітей, що вже живуть в епоху коронавірусу.

В сучасну мову увійшло нове слово - "короніали". Воно покликане позначити дітей, які були зачаті в період пандемії і поки не народилися. Термін утворений за тим же принципом, що і "міленіали" (люди, народжені з початку 1980-х до середини 1990-х), пише osvitoria.media.

Окрім того, власну назву отримали діти, що вже застали пандемію коронавірусу та карантин. Тепер покоління дітей у віці від 6 до 16 років, називають Generation C, тобто покоління К (де К — коронавірус).

Ці найменування запропонувала компанія SuperAwesome, яка придумує і створює цифрові рішення для роботи з дитячою аудиторією.

У звіті, який був опублікований днями, проаналізували звички, що сформувалися у дітей покоління К на самоізоляції. Дані стосуються дітей та підлітків США, але, вони можуть бути актуальними для багатьох країн світу.

Наприклад, покоління К стало пізніше прокидатися, але при цьому більше допомагати по дому. Крім того, сніданки дітей на самоізоляції стали більш поживними та здоровими — відбулася відмова від швидких варіантів типу пластівців і батончиків. Батьки ж стали більше допомагати дітям з уроками та домашніми завданнями, а телевізор знову завоював загальну увагу та став головною розвагою сімей.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту