Довженко-Центру відновили фінансування

Фото: Facebook Довженко-Центр : Dovzhenko Centre
Гроші почнуть надходити протягом одного-двох днів.

Фінансування Національного центру Довженка нарешті відновили. Уряд планував виділити 8,6 мільйона гривень, але виділив понад 7,6 мільйона гривень, повідомляє на своїй сторінці у Facebook міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Мінфін підписав паспорт бюджетної програми на відновлення фінансування "Довженко-Центру". Сума, яку отримає центр – 7,6 мільйона гривень. Тобто ми повністю виділяємо фінансування за всі 10 місяців вимушеного "простою", як наслідок карантину", - написав Ткаченко.

Гроші для центру почнуть надходити протягом одного-двох днів. Завдяки цьому центр зможе відновити роботу в нормальному режимі, а працівники зможуть повернутися до роботи, на думку міністра.

"Далі розпочинаємо переходити до визначення поетапної стратегії виходу центру з фінансової кризи", - каже Ткаченко.

На офіційній сторінці Довженко-Центру у Facebook написали: "Такі новини. Добре, що міністр тримає слово і бере відповідальність публічно. Ремарка: колектив Довженко-Центру весь цей час не припиняв роботи - ми підтримували попередні домовленості, тримали у готовності наші заплановані проекти, шукали грантову підтримку тощо. На жаль, Мінфін вирішив внести корективи й зменшити фінансування Центру на один млн. проти запланованого обсягу фінансування".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту