Дожилися: дитині викликав "швидку" п'яний бомж

В Одесі десятки людей пройшли повз підлітка, який лежав на землі

Хлопцеві стало зле в парку, він сів на землю і знепритомнів. Отямився і знову відключився. Так тривало більше години, але на дитину ніхто не зважав... крім місцевого бомжа.

     - Сидимо перед офісом. Підходить моторошний алкоголік (ледве язиком орудує), простягає старий телефон і намагається нам щось пояснити. Насилу зрозуміли, що телефон у нього розбився або сів, а "там сидить хлопчик, йому зле і треба викликати "швидку", - пише волонтер "Корпорації монстрів" Катерина Ножевникова.  - Пішли глянули. Сидить нещастя таке. Одягнений нормально, коліна сильно побиті. Голову опустив на коліна. Чи то під наркотиками, чи то п'яний. Хлопчину стало нудити. Викликали "швидку". 14 років, сильне алкогольне сп'яніння. Повезли до лікарні промивати шлунок. Батькам подзвонив. Хлопчика забрала мама вже з відділення.

Історія закінчилася добре, але навела волонтерів на роздуми:

  - Повз хлопчину пройшло точно з десяток людей (парк і місце досить прохідне - там стежка), а алкоголік і бомж прийшов по допомогу). З нами постійно відбуваються історії, які змушують вірити в те, що люди все-таки не остаточно втрачені істоти на цій планеті), і це дуже допомагає рухатися далі, - пише Катерина.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту