Дружина президента Франції Еммануеля Макрона повертається до школи

Фото: facebook.com/EmmanuelMacron
Бріжит, яка була вчителькою свого нинішнього чоловіка, знову викладатиме, але вже для дорослих.

66-річна Бріжит Макрон, дружина 41-річного президента Франції Еммануеля Макрона, яка в минулому була шкільною вчителькою, повернеться до викладання у вересні цього року, повідомляє elpais.com.

Цього разу Бріжит, яка була вчителькою французької мови, латині і театрального мистецтва у свого нинішнього чоловіка, буде викладати не в звичайній школі, а в дуже цікавому благодійному проекті, організованому будинком розкоші Louis Vuitton (LVMH). Це буде школа для безробітних дорослих, які не мають диплома, але шукають свій шанс в житті.

Навчальний заклад, який отримав назву Професійний інститут зайнятості, почне роботу 16 вересня, коли відкриє свої двері на околиці Парижа. Інститут вже набрав перших 50 учнів - їм всім більше 25 років, але вони ніколи не отримували диплом про освіту.

Кажуть, саме перша леді Франції була ініціатором цієї школи "другого шансу" для людей, які не знайшли свій шлях у житті. А щоб втілити ідею в життя, вона звернулася за допомогою до свого улюбленого бренду Louis Vuitton, в одяг якого неодноразово вбиралася на офіційні прийоми і виходи.

"Наша мета полягає в тому, щоб студенти розвинули професійні навички і базові компетенції, такі як впевненість в собі, основні гуманітарні знання, читання, письмо, лічбу. Щоби потім вони могли отримати доступ до роботи, подальшого навчання або відкрили власний бізнес", - пояснив суть проекту Олів'є Теофіл, директор департаменту соціальної відповідальності LVMH.

Очікується, що Бріжит Макрон буде вести в цій школі авторські майстер-класи, в тому числі з улюбленого театрального мистецтва.

Вартість проекту оцінюють у кілька мільйон євро. Частина цих грошей піде на стипендії студентам.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту