Друзі не розлий вода: у притулку для тварин заприятелювали голуб та чихуахуа

Фото: Facebook The Mia Foundation - Love For Mia

Щира дружба між тваринами існує! Навіть, якщо це птах та собака.😃

У Нью-Йорку є некомерційна організація The Mia Foundation, де допомагають домашнім тваринам з вродженими дефектами. Такий собі притулок для тварин. Саме там і познайомились голуб Герман та чихуахуа Ленді. А сподобались вони один одному з першої ж зустрічі, пише People.

Герман - старший, він перебував у притулку вже декілька років. Голуб не вміє літати і, на жаль, це не виліковно, тому голуб став постійним пацієнтом притулку, де він живе у безпеці та любові. 

І ось одного разу в організації з`явився новий пацієнт маленький чихуахуа Ланді. Йому було всього лиш 4 місяці, коли він потрапив до притулку, так як теж мав проблеми з лапками та не вмів ходити. Спочатку власниця організації The Mia Foundation Сью Роджерс переживала, як її пацієнти відреагують одне на одного, але вже при першій зустрічі вони потоваришували. Почали відраз мило гратись та обійматись. До речі, було щось схоже навіть на те, що голуб проявляв материнські інстинкти до цуценяти. 

Їхня дружба і справді дуже щира. Фото та відео того, як вони бавляться забавляють користувачів Мережі. Щоправда, шкода, що їх розлучать. Песика планують навчити пересуватись на інвалідному візку та хочуть знайти йому потім сім`ю.

Але поки що - так мило спостерігати за цією щирістю. Ну просто суцільне мі-мі-мі.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту