Духовний гімн України - DZIDZIO представив нову пісню-молитву

Фото: Instagram dzidzio
Виконав її з Молодіжним симфонічним оркестром України.

Михайло Хома (DZIDZIO) разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів ще у різдвяний час почав працювати над проектом "Державний Гімн України". Під час роботи у музикантів з`явилась ідея записати також Духовний Гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни". 

12 квітня Михайло Хома разом з оркестром представили "Молитву за Україну" та кліп до неї. Режисером відеороботи став давній друг Михайла - Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України.

"В таке велике свято давайте разом помолимся за Україну: віднині за тиждень буде ВЕЛИКДЕНЬ!!! Хочу подякувати усім, хто допоміг мені працювати над Духовним Гімном України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни": Молодіжному симфонічному оркестру, всесвітньо відомій диригентці Оксані Линів, режисеру Володимиру Шурубурі, саунд продюсеру Віталію Телезіну, продюсеру Анатолію Безуху та всій своїй команді, яка доклала максимальних зусиль", - написав DZIDZIO на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що під час запису Державного та Духовного гімнів України в проекті DZIDZIO брали участь музиканти з Кременця, Києва, Тернополя, Львова, Старобільська, Сєвєродонецька, Дніпра, Донецька, Івано-Франківська і Харкова. В оркестрі грають молоді люди віком від 12 до 22 років, а диригентка Оксана Линів - головна диригентка Оперного театру м. Грац (Австрія) та засновниця нашого Молодіжного симфонічного оркестру України.

"Молитва за Україну" - це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу. Дай йому волю, Дай йому долю, Дай доброго світу, Щастя дай, Боже, народу, І многая, Многая літа!", - кажуть творці Духовного гімну.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту