"Думала, що це просто давня ікона" - на кухні француженки знайшли справжній витвір мистецтва (фото)

Фото: francetvinfo.fr
Картину ХІІІ століття фахівці оцінили у 6 млн євро.😳

У когось на стінах досі висять килими, а у когось справжні цінності, але про це власники навіть і не здогадуються. Так вийшло і з літньою француженкою, яка проживає у невеликому місті Комп’єнь неподалік Парижа. 

На кухні у жінки висіла картина. Весь час бабця вважала її давньою іконою. Та одного разу вирішила оцінити якість твору. Саме тоді спеціалісти і виявили мистецьку цінність картини. Насправді, це не просто ікона, а творіння ХІІІ століття вартістю 6 млн євро, пише BBC.

Фахівці з мистецтва переконують, що цю картину створив італійський художник Цимабу, відомий також як Ченні ді Пепо. Кажуть, що це частина серії з 8 робіт про життя Ісуса Христа, створена 1280 року. Після дослідження картини інфрачервоним випромінюванням фахівці запевнили, що не сумніваються у її цінності. Її приблизна ціна - 6 мільйонів євро

27 жовтня цього року картину передадуть на аукціоні, де ця сума буде лиш стартовою ціною. Цікаво, за скільки її продадуть?🤔

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту