Дурість року: через пандемію вперше за 64 роки не вручать "Золотий м'яч"

Кріштіану Роналду в цьому році свій 6-й "Золотий м'яч" не отримає.

Французьке видання (журнал і сайт) France Football оголосило про те, що через коронавірус і розірваний у часі футбольний сезон відмовляється від вручення "Золотого м'яча" найкращому футболістові світу за підсумками 2020 року. І це перший випадок з 1956 року, коли приз не буде вручено.

Редакція France Football пояснює своє рішення тим, що, мовляв, "не хоче, щоб майбутньому переможцю був приклеєний ярлик кращого гравця неповноцінного сезону". І ще кілька слів про нерівні умови для футболістів. Що є дуже безглуздо і нерозумно. З цілої низки пунктів.

1. France Football заявив, що не зможе провести урочисту церемонію вручення призів, а тому немає сенсу проводити і опитування. Але це дурість: раніше церемоній не було зовсім, а гравці київського "Динамо" Олег Блохін та Ігор Бєланов отримували свої "М'ячі" за 1975 і 1986 роки, відповідно, просто перед одним з матчів у Києві.

2. France Football пише, що члени журі конкурсу (а це - журналісти з багатьох країн світу) "могли відволікатися на ситуацію з коронавірусом" і не так уважно стежили за грою провідних футболістів, а отже, не зможуть дати об'єктивну оцінку їхній грі при голосуванні. Це вже повна нісенітниця: в 1950-х, коли трансляцій матчів по ТБ майже не було, ніщо не заважало журналістам голосувати за кращого гравця під враженням від газетних статей і репортажів на радіо.

3. France Football наполягає, що гравці опинилися в нерівних умовах: десь чемпіонати пішли на карантин раніше, десь пізніше, а деякі так і не були дограні зовсім. І в цьому, можливо, і криється пояснення усій маячні зі скасуванням, адже єдина топ-ліга, в якій чемпіонат скасували, а не дограли, це - ... французька Ліга 1. А ЗМІ - французьке!

Матерiали по темi
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту