Два роки американка вирощувала квітку, а потім дізналася, що вона штучна

Історія дівчини отримала несподіваний резонанс. Сьогодні про неї написали багато американських та європейських ЗМІ. В чому суть цієї історії в матеріалі Йода.

Усе почалося з подарунка

🎁

Ехеверія в горщику в американки Кейлі Вілкс з'явилася в якості подарунка. Ставши повноцінною хазяйкою квітки, Кейлі вирішила щосили доглядати за нею.

Кейлі+квітка=любов

Цілих два роки дівчина ретельно доглядала за рослиною: тримала її біля віконця, оберігаючи від потрапляння на неї сонячних променів. Поливала суворо за розкладом - і не давала нікому іншому про неї піклуватися. Ехеверія була її гордістю.

Несподіваний поворот

😫

Одного разу Кейлі вирішила пересадити свою улюблену рослину в інший горщик - і раптом зрозуміла, що її "зелене дітище" - то шматок пластику. Тобто дівчина два роки поливала штучну ехеверію. Два роки, Карл!

Велике розчарування принесло велику славу

🤩

Своєю історією Вілкс поділилася на особистій сторінці в Фейсбуці. Через деякий час її пост став вірусним і дівчина раптово стала знаменитою.

"Я відчуваю себе так, ніби останні два роки жила в брехні", - заявила Вілкс, пише видання People. Дівчина не збирається викидати штучну ехеверію. Каже, вона два роки дбала про цю рослину, тож нащо зупинятися?

Після того, як про цю історію написали десятки американських ЗМІ, їй подарували з півдюжини справжніх рослин.

А ви кажете - дива не стаються 😊.
Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту