Два великих землетруси у столиці Хорватії: центр міста зруйновано, постраждалих поки немає

Фото: Twitter
Перший магнітудою 5,3, а другий - 5,0. Був ще третій поштовх - найслабший, його магнітуда - 3,7.

22 березня у столиці Хорватії Загребі сталось два великих землетруси та один маленький. У центрі міста купа руйнувань, але інформації про постраждали поки що немає, пише "Європейська правда", посилаючись на місцеве видання Vijesti.

Європейський середземноморський сейсмологічний центр повідомляє, що епіцентр першого підземного поштовху магнітудою 5,3 стався о 6:24 ранку за сім кілометрів на північ від Загреба на глибині 10 кілометрів. Другий землетрус магнітудою 5,0 відчули у Загребі о 7:01 ранку. А вже о 7:41 стався третій поштовх, щоправда, набагато менш відчутний порівняно з першими двома. Його магнітуда - 3,7.

У центрі міста зафіксовано пошкодження будівель. Впала частина верхівки південної вежі центрального собору столиці Хорватії. У деяких районах міста зникла електрика та вода.

Зараз Міністерство внутрішніх справ Хорватії закликає своїх громадян бути поза межами своїх будинків. Але просить дотриимуватись безпечної дистанції через карантин.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту