Дженіфер Еністон зробила сюрприз медсестрі, яка захворіла на коронавірус

Та подарувала 10 тисяч доларів на доставку їжі🎈✨

Головною героїнею нового випуску шоу Джиммі Кіммела стала медсестра Кімбелл Фейрбенкс зі штату Юта. Під час роботи в кардіологічному відділенні дівчина підхопила недугу. Кімбелл перебуває на самоізоляції, через що не може бачитись зі двома маленькими доньками. 

Кімбелл Фейрбенкс

Щоб підтримати Кімбелл, Джиммі Кіммел у своєму онлайн-шоу, яке через карантин він знімає вдома, влаштував медсестрі сюрприз. До розмови долучилася Дженніфер Еністон.

"Привіт, дорогенька, так чудово познайомитися з тобою! Я просто хочу сказати: "Хай береже вас усіх Бог! Тебе і всіх твоїх колег, які виконують свій обов'язок". Я навіть не знаю, як висловити мою вдячність за те, що ви робите, піддаючи себе ризику. Ви просто неймовірні", –
наголосила Дженніфер Еністон.

Та на цьому сюрпризи від зірки не закінчились. Дженніфер Еністон розповіла, що передала Кімбелл Фейрбенкс сертифікат на суму 10 тисяч доларів на покупки в Postmates – службі кур'єрської доставки з ресторанів і магазинів. Такі ж подарунки від неї отримали всі медпрацівники клініки, де працює дівчина.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту