Дженні Гарт і Торі Спеллінг про перезапуск "Беверлі-Гіллз": "Навіть одяг з 90-х повернувся - людям це подобається"

Келлі і Донна про те, як і навіщо через 30 років зняли продовження популярного серіалу.

Американські телекомпанії CBS і Fox перезапустили культовий серіал 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". Правда, назвати це продовженням можна лише з натяжкою.

У новому серіалі, який називається "БГ90210", актори грають не своїх вже дорослих персонажів з оригінального серіалу, а самих себе. І роблять це з гумором - використовують чутки і плітки, які постійно ходять про них. Виходять такі собі "роздуті" Джейсон Прістлі (який в оригінальному сценарії був Брендоном), Шеннен Догерті (Бренда), Гебріель Картеріс (Андреа), Йен Зірінг (Стів), Дженні Гарт (Келлі), Торі Спеллінг (Донна) та Брайан Остін Грін (Девід). 

Вони збираються разом і розповідають один одному і глядачам, як і чим жили всі ці роки без гри в "Беверлі-Гіллз". Про те, на який ефект при цьому розраховують актори, читайте ексклюзивно на "Йоді".

Фото надано CBS Studios International / © Shane Harvey/FOX

Відчували спустошення через те, що Люка Перрі немає з нами

- Перепрошуємо, що починаємо з цього запитання, але як ви переживали відсутність на знімальному майданчику Люка Перрі (виконавець ролі Ділана Маккея помер у березні цього року від інсульту - Авт.)? Це був емоційно складний час для вас?

Дженні Гарт: Так, ви можете собі уявити, що це була жахлива втрата для всіх нас. Ми відчували велике спустошення через те, що його не було поруч. Але він точно був з нами в душі.

- Торі, у першій серії ти шануєш пам'ять Люка, промовляючи тост: "Ми всі не вічні, але ми створили дещо вічне". Ця сцена далася тобі важко?

Торі Спеллінг: Це було важко. Важко після всього, що сталося. Ми міркували про те, наскільки буде доречно говорити або не говорити про нього. І врешті-решт обрали цей делікатний баланс: дійсно вшанувати Люка, щоб люди знали, наскільки те, що трапилося, вплинуло на нас, але не використовувати це як інструмент шоу.

Важливо було зробити це щиро, оскільки це те, через що ми проходили насправді. 

Тому цей момент здався нам слушним - згадати його саме в груповій сцені, коли ми всі намагалися стати єдиним цілим.

Найбожевільніший заголовок: "Торі Спеллінг виношує дитину Дженні Гарт"

- У серіалі ви не без гумору обігруєте ваші публічні образи. Для вас це своєрідний спосіб відкинути ваш сформований імідж?

Дженні Гарт: Абсолютно точно. Це безперечно дає можливість розібратися з усім цим і використовувати наші історії, щоб зробити шоу.

- Ви використовуєте історії, які про вас пишуть ЗМІ? Як ви доносите їх авторам серіалу? Приходите і кажете: "Подивіться на це безумство, яке про мене пишуть, я хочу поговорити про це"? Як це відбувається?

Дженні Гарт: Ми використовуємо і те, про що багато пліткують у суспільстві, і те, що вигадали ЗМІ. Але ми також використовуємо речі, які трапляються з людьми в реальному житті. Такі історії, які можуть статися з кожним. Адже ми переживаємо все те ж саме, що і звичайні люди. Але у нас просто є наші імена і наша робота, щоби донести це. Так, щоб кожен відчув зв'язок із цими персонажами.

Торі Спеллінг: Це перегукується і з ідеєю оригінального серіалу. Його персонажі були багатими дітьми з Беверлі-Гіллз, але з ними відбувалися події, які переживали підлітки всюди. У будь-якому населеному пункті, з будь-яким іншим індексом. Ось чому люди прикипали до цих персонажів. І ми гадаємо, що вони прикиплять і до сучасних персонажів теж. 

Фото надано CBS Studios International / © Shane Harvey/FOX

- Тоді цікаво, який найбільш божевільний заголовок ви коли-небудь читали про себе, і чи буде це обіграно в серіалі?

Торі Спеллінг: Про те, що я виношувала дитину Дженні Гарт.

Дженні Гарт: О ні. Останнім часом з'являлася дійсно велика кількість всякого божевілля. Казки про ворожнечу між дівчатами. Або про те, як ми звільняємо авторів, що пишуть сценарій. Так, безумовно, ми використовуємо це.

Торі Спеллінг: Чесно кажучи, у нас був такий божевільний графік, щоби запустити це шоу в ефір. Все почалося ще два роки тому, коли ми з Дженні висунули цю ідею і почали її реалізовувати. На те, щоб запустити механізм повністю, знадобилося два роки.

У це досі складно повірити, але буквально недавно ми закінчили зйомки шести епізодів. Тому те, що з'являлося в пресі за цей час, ми намагалися вклинитися в написання сюжету. Тож це було кумедно.

Почуття ностальгії - одне з найсильніших

- Що виявилося найскладнішим для вас у проекті перезавантаження і як ви з цим впоралися?

Дженні Гарт: Напевно, найбільший виклик для нас як співтворців і продюсерів полягав у тому, щоб зберегти наше бачення серіалу дуже ясним: на всьому шляху створення аж до готового проекту. Ймовірно, це було наше найбільше завдання - переконатися, що це саме те шоу, яке ми задумували і хотіли зробити.

Як тільки ви залучаєте до співпраці багато людей, що звісно класно, стає дуже важко триматися того ряду, з якого починали. Але нам якось вдалося це зробити.

- Чому, на вашу думку, саме зараз прийшов час повернути "Беверлі-Гіллз" у наше життя?

Торі Спеллінг: Ми хотіли створити щось, що дозволило б нам знову працювати разом, і ми придумали цю нову свіжу ідею. А в процесі з'ясувалося, що час зібратися разом дійсно настав. Все зійшлося у слушний час у слушному місці.

Я просто відчуваю, що інтерес до 90-х зараз знову зріс. Знаєте, навіть одяг з 90-х повернувся. Тож все вийшло.

Дженні Гарт: Це доля. Деякі речі просто трапляються саме тоді, коли треба. Акторський склад серіалу повинен був бути разом у дійсно важкі часи для нас персонально. І я думаю, що суспільство у цілому хоче речей, які дозволяють людям відчувати себе добре, речей, які здаються знайомими, адже почуття ностальгії - дійсно одне з найсильніших. Людям це подобається, це те, чого вони хочуть прямо зараз. І це добре, бо навколо часто відбувається якесь божевілля.

- Як ви думаєте, серіал допоможе трохи подолати розрив між поколіннями? Чи залучить він нових глядачів, враховуючи, що 90-ті - у тренді?

Дженні Гарт: Це дуже цікаво, адже, звісно, у нас є наші оригінальні фанати, які дійсно щасливі, схвильовані і підтримують перезапуск серіалу. А що стосується нових шанувальників, то я знаю, що моїй 22-річній дочці подобається це шоу, вона вважає його цікавим і неповторним. І це вже зовсім інша історія – урвати собі цю вікову групу.

- У новому серіалі - не тільки колишній акторський склад, але навіть та ж сама музична тема. Розкажіть, як було відтворити цю атмосферу, яку ми всі знаємо і любимо?

Дженні Гарт: Це було весело. Ми всі просто заскочили у цей вагон і зробили те, що вміємо добре робити.

Ми не роздумували про це, не хвилювалися і не судили. Ми просто добре провели час. Як робимо, коли збираємося разом. І я сподіваюся, що це буде помітно і через екран.

Чи покажуть в Україні новий "БГ90210"?

Із цим запитанням ми звернулися до прес-служби 1+1 медіа, адже саме канали цієї групи ( "1+1" і ТЕТ) першими свого часу транслювали "Беверлі-Гіллз" в Україні. І ось яку відповідь отримали:

- Найближчим часом не плануємо показувати на "1+1" саме "Беверлі-Гіллз", хоча за закордонними новинками стежимо, адже всі пам'ятають наші успішні кейси щодо "Шерлока" і "Чорнобилю".

А ось на каналі ТЕТ недавно повідомили про свій перезапуск, і вони все ще знаходяться у пошуку контенту. Можливо, серед нових проектів буде і продовження культового серіалу.

Фото © Shane Harvey/FOX

Наступного тижня читайте інтер'ю з Йеном Зірінгом, який грав у "Беверлі-Гіллз, 90210" роль Стіва Сандерса.

Юлія Мамойленко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту