Фото: Unsplash

Джо Ворвік у Києві. Іменитий фуд-критик виступить на RestArt 2019

У столиці зберуться діячі ресторанного бізнесу, щоб обговорити майбутнє світової гастроіндустрії.

Як відкрити свій ресторан?

Як зробити його успішним?

Які тренди існують у світовому ресторанному бізнесі?

14 і 15 листопада в київському Pochayna Event Hall відбудеться форум людей, які розвивають сучасну фудіндустрію. На RestArt 2019 представлять майстер-класи від відомих шеф-кухарів, проведуть лекції та розкажуть про кейси для просування власного ресторанного бізнесу. Лектори дадуть відповідь на популярні питання про те, за якими законами зараз працює гастросвіт, а також поділяться власним баченням розвитку фудкультури.

Серед гостей очікують Джо Ворвіка - засновника свого роду "Оскара" в ресторанному бізнесі, - премії World's 50 Best Restaurant Awards.

Він автор нашумілої книги Where Chefs Eat і шанований британський фудкритик. Саме він може сказати, чи буде ресторан успішним, або його чекає крах. Цього року Ворвік заснував нову премію - The World Restaurant Awards, - про яку він також розповість на форумі.

Крім Ворвіка, на RestArt виступить Том Маккензі, генеральний менеджер ресторану Manhatta, який поділиться секретами управлінням ресторанами та їх просуванням. Марк Маккалок, ще один зірковий гість форуму, на прикладах пояснить, як можна зробити ресторан більш успішним, а також ексклюзивно поділиться "фішками" ресторанного і готельного маркетингу.

Крім лекцій, на форумі можна буде дізнатися більше про техніку і товари, без яких сучасний ресторан не може існувати, а також обговорити нові тенденції в ресторанному світі у неформальному спілкуванні з колегами.

Квитки на подію - за посиланням. Там можна знайти детальнішу інформацію про головну ресторанну подію в Києві 😁.

Матерiали по темi
Роман Тугашев, засновник Ulichnaya eda: Комахи та бургери вже не актуальні
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту