Джоан Роулінг опублікувала в Мережі казку, яку написала 10 років тому

Фото: wikimedia.org
Вона не пов'язана з Гаррі Поттером і в ній немає магії.

Письменниця Джоан Роулінг почала публікувати твір під назвою "Ікабог" (The Ickabog), який вона написала більше 10 років тому. За її словами, це казка "про правду і зловживання владою", пише "Медуза".

Дія сюжету розгортається у вигаданій країні, але при цьому вона не пов'язана з Гаррі Поттером і в ній немає чарівництва.

Фото: theickabog.com

Роулінг планувала видати казку після виходу останньої книги про Гаррі Поттера у 2007 році. Але передумала, і рукопис близько 10 років зберігався у неї на горищі. Кілька тижнів тому письменниця вирішила безкоштовно викласти книгу в інтернеті - щоби підтримати дітей, які перебувають на карантині.

"Ікабог" публікується частинами на однойменному сайті. Там вже викладені перші два розділи, інші будуть з'являтися щосереди до 10 липня.

Планується, що в листопаді 2020 року казка буде опублікована в паперовій, електронній та аудіоверсії, а в подальшому перекладена з англійської на інші мови.

Крім того Роулінг запропонувала дітям взяти участь у конкурсі ілюстрацій для своєї нової книги. Вона також заявила, що пожертвує весь гонорар за неї людям, що постраждали від коронавірусу..

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту