Фото: J. K. Rowling/Facebook

Джоан Роулінг знову стала найбільш високооплачуваним письменником у світі

Автор "Гаррі Поттера" повернула собі лідерство в рейтингу Forbes.

Джоан Роулінг отримала 92 мільйони доларів прибутку у 2019 році. Таким чином, авторка "Гаррі Поттера" вкотре очолила рейтинг "найдорожчих" письменників світу. Такі дані озвучили у виданні Forbes.

Також у 2019 році продали 2,8 мільйона друкованих примірників її останньої п'єси "Гаррі Поттер і прокляте дитя", яке назвали "восьмою частиною поттеріани". Сюжет твору розказує про сина Гаррі Поттера, Албуса Северуса, та доньку Воландеморта. Відзначимо, що критики роботу Роулінг не оцінили, назвавши її  "комерцією". Однак на фанатах це точно не відбилося, адже на додачу Роулінг заробила на продажу квитків до п'єси на Бродвеї 2,3 мільйона доларів. Це стало рекордом в історії театральної вулиці серед немузичних постановок, які зібрали дохід за тиждень показів

Друге місце в рейтингу посів торішній його лідер, американський письменник Джеймс Паттерсон. У 2019 році на книзі "Президент пропав" він заробив 70 мільйонів доларів. Твір американець написав у співавторстві з Біллом Клінтоном.

На третій сходинці опинилася експерша леді Америки Мішель Обама, дохід якої за 2019 рік склав 36 мільйонів доларів.  Вона написала автобіографічну книгу "Моя історія становлення" про довгий шлях, який вона подолала до титулу "Перша леді США". 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту