Джолі подобрішала до Піта і дозволила забрати дітей на літні канікули

Фото: flickr.com, Edmundo
З моменту розставання зіркової пари це - найбільший період, коли Бред зможе побути разом зі своїми нащадками.

Великий прорив у процесі з розлучення Анджеліни Джоді і Бреда Пітта. Як повідомляє thesun.co.uk, літні канікули всі діти пари - Меддокс, Пакс, Нокс, Захара, Шайло і Вів'єн - проведуть разом з батьком з дозволу матері. З 2016-го року, коли суд почав розглядати розлучення голлівудської пари, це - найтриваліший період, який отримав Бред на спілкування зі своїми нащадками.

Джерела повідомляють, що літо Анджеліна збирається присвятити кар'єрі і зйомкам у новому фільмі - трилері "Ті, хто бажають мені смерті". Тому сама звернулася др колишнього чоловіка з пропозицією провести час з дітьми.

Ті ж джерела повідомляють, що Бред - на сьомому небі від щастя. І запросив до себе в особняк в Лос-Анджелесі своїх батьків, щоб вони змогли вдосталь понянчити онуків.

Раніше повідомлялося, що що у завжди спокійного і врівноваженого Бреда Пітта увірвався терпець - через адвокатів він передав ультиматум Джолі: або та підпише нарешті повний пакет документів про розлучення, або її оштрафують за умисне затягування справи. Бред доручив своїй юридичній команді звернутися за допомогою до судді - щоб він призначив крайній термін у цій справі, а також наклав штраф, якщо Анджеліна не дасть Бреду розлучення до цієї дати.

У квітні цього року суд вже закрив першу частину розгляду справи про розлучення. Однак вона стосувалася тільки офіційного визнання того, що Пітт і Джолі більше не чоловік і дружина. Неврегульованими залишаються питання про розподіл майна і опіку над дітьми, без яких свідоцтво про розірвання шлюбу суд не видасть.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту