Фото: прес-служба 1+1

Dzidzio з'явиться у новому українському серіалі - він буде називатися "Відморожений"

Співак зіграє головну роль - зниклого безвісти хлопця Мишка, якого родина випадково знаходить замороженим у старому холодильнику будинку. І це вже дуууже "подає надію" на високий клас цієї кінороботи 🙄.

Щойно Україна оговталася від другої частини фільму "Dzidzio. Контрабас", як тут нова напасть.

Співак знову з'явиться в українському кінематографі - серіалі виробництва 1+1.

І називатиметься він оптимістичненько - "Відморожений".

16-серийна історія розкаже про хлопця Мишка, якого вважали безвісти зниклим 23 роки. Його родичі - сім'я Дзідзюків (ой як оригінально) збирається переїжджати у новий дім. Однак все йде не по плану, коли вони випадково знаходять свого "втратиша" у холодильнику в підвалі будинку. Виявляється, Мишко став частиною наукового експерименту (привіт, відсилання до Капітана Америки 🙄). Тепер родина вимушена жити зі своїм "відмороженим" родичем, який емоційно та ментально застряг у "лихих 90-х".

Фото: прес-служба 1+1

"Коли Дарина Жукова (продюсер - Ред.) принесла цю заявку на обговорення, то вона одразу була переконана, що це роль для Дзідзя. І це нас запалило! Сценаристам навіть нічого більше не треба було пояснювати про образ головного героя, вони писали Мішу саме таким, яким він є. Звісно, у серіалі Дзідзьо буде трошки інакшим, новим, не таким, як у кліпах чи фільмах, проте дуже впізнаваним та зрозумілим для усіх глядачів. Ми щасливі, що з командою DZIDZIOFILM потрапили на одну хвилю", - коментує Олена Єремєєва, головний продюсер серіалів та фільмів каналу "1+1".

Фото: прес-служба 1+1

Неважко здогадатися, що розробкою серіалу займається телеканал 1+1.

Режисером фільму виступила Ірина Васильєва, його зйомки триватимуть протягом літа.

А прем'єра запланована "десь у 2019-му".

"Йод" радий, що поки немає офіційної дати релізу цього "шедевру". Краще жити у незнанні, ніж з жахом відривати дні у календарі до "дня ікс".

Просто з нас вистачило двох частин "Дзідзьо. Контрабас", у яких, за реакцією кінокритиків, була слабка режисура, а за думкою оглядачів - "суцільна халтура". 

І ми б дуже хотіли помилятися, що нова кіноробота Дзідзьо буде такою ж, як попередні 😔. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту