Дзідзьо разом з оркестром та хором переспівав гімн України (фото)

Фото: Instagram dzidzio
Послухати оновлену версію гімну можна буде після Нового року. Навіть по радіо.

Пам`ятаєте, як Мережа гуділа коментарями після того, як Дзідзьо перед футбольним матчем на стадіоні виконав гімн України? Напевно, Михайлу Хомі (Дзідзьо) на стільки це сподобалось, що артист вирішив записати своє виконання пісні.

Вирішив - зробив. Щоправда, не все так просто. У цій справі виконавцю допомогли хор, Молодіжний симфонічний оркестр України та найталановитіша всесвітньо відома диригентка Оксана Линів.

"Сьогодні важливий день! Ми записуємо Державний Гімн! Хочемо надихнути кожного українця на перемогу і великі звершення, що вплинуть на наше спільне світле майбутнє!" - написав Дзідзьо на своїй сторінці в Instagram та поділився фотографіями з запису пісні.

Оркестр записували окремо від хору та Михайла. Щойно звук зведуть - гімн зможе послухати кожен вже у Новому році. Його розішлють по всіх радіостанціях та навчальних закладах.

Разом з Державним гімном запишуть і Духовний. Його теж розішлють для того, щоб усі українці могли насолодитись новим звучанням.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту