EBU не хвилює: Європейська мовна спілка висловилася щодо MARUV

Організатор пісенного конкурсу не буде втручатися у національний відбір в Україні

Європейська мовна спілка (EBU), яка є організатором конкурсу "Євробачення", виступила з офіційною заявою щодо національного етапу конкурсу, який проходить в Україні.

У EBU вже знають, що MARUV, яка перемогла у нацвідборі, набравши найбільшу кількість глядацьких голосів, не приїде в Ізраїль, однак називає це внутрішньою справою України.

В офіційній заяві Європейської мовної спілки з цього приводу сказано:

«Кожен офіційний бродкастер несе відповідальність за вибір учасника конкурсу «Євробачення» відповідно до правил, встановлених Європейською мовною спілкою. У даний час телекомпанія веде переговори про оголошення представника (від України – Прим. авт.) на цьогорічному конкурсу, і після його підтвердження це буде оголошено на офіційних каналах "Євробачення".

Нагадаємо, переговори MARUV з Національною суспільною телерадіокомпанією України тривали 7 годин, однак сторони так і не дійшли згоди щодо підписання контракту.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту