Екологічне місто майбутнього - в Малайзії побудують три штучні острови, де можна буде жити

Фото: скріншот відео Dezeen
Кожен з острівних округів стане домівкою для 15-18 тисяч жителів.

Отакої!? Вже повним ходом розробляються проєкти міст майбутнього. Один з таких вже представила архітектурна компанія BIG. Вони хочуть  створити BiodiverCity у малайзійському штаті Пінанг. Це будуть три штучні острови біля північно-західного узбережжя півострова Малакка, пише Dezeen

Їхня мета - створити місто, що сприятиме сталому економічному та культурному процвітанню, захищаючи біорізноманіття прибережних зон.

Кожен з острівних округів стане домівкою для 15-18 тисяч жителів. Екологічним місто буде тому, що люди залежатимуть від місцевих водних ресурсів, поновлюваних джерел енергії і утилізації відходів.

Фото: скріншот відео Dezeen

Будівлі в місті будуть побудовані з використанням бамбука, малайзійської деревини та "зеленого бетону" з перероблених матеріалів. Навколо будівель і районів буде мережа екологічних коридорів, які будуть використовуватися як заповідники і парки для підтримки біорізноманіття.

"BiodiverCity стане новим стійким глобальним напрямком, де забезпечений культурний, екологічний і економічний ріст, і де люди і природа співіснують в одному з найбільш біорізноманітних місць на планеті на південному березі острова Пінанг", - сказали в компанії BIG.

Матерiали по темi
Зелена енергетика на межі кризи? Екологи це підтверджують, але не все так погано
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту