Екс-дружина Остапчука відреагувала на жарти про їхнє розлучення: "Для мене дивно, що людина піариться на цьому"

У пари триває шлюборозлучний процес, а скандалів менше не стає.

Після оголошення про початок шлюборозлучного процесу і звинувачень у зрадах, Олена Войченко продовжує шокувати публіку новинами про поведінку Володимира Остапчука.

Войченко на телеканалі Україна заявила, що її колишній чоловік спекулює темою розлучення. Так жінка відреагувала на скандальні жарти шоумена на концерті гурту KAZKA:

"Для мене дивно, що людина піариться на цьому або щось робить. Але, знову ж таки, це не мій вибір. Людина хоче так, тому нехай робить, як хоче", - заявила Олена.

Крім того, екс-дружина прокоментувала нові відносини Остапчука з 33-річною нотаріусом Христиною.

"З боку дівчини мені все зрозуміло - вона в стосунках, вона закохана, тут все ясно. Його позиція незрозуміла мені, я не знаю, чи зрозуміла вона йому", - заявила Войченко.

Зараз пара переживає гострий етап розлучення, оскільки тривають домовленості щодо опіки над двома неповнолітніми дітьми.

"Потрібно домовитися з питань спілкування з дітьми, утримання дітей, хто буде фізично з ними, де вони будуть перебувати, хто буде фінансово яким чином їх підтримувати. На жаль, Володимир тут не хоче ніякої офіційної відповідальності брати на себе в ніякому плані. Тому, напевно, чи це вирішить суд, або дай бог, людина дійде до якогось розумного висновку ", - підсумувала Войченко.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту