Екзитпол станом на 20.00: "Слуга народу" лідирує з неабияким відривом від конкурентів (інфографіка)

Колаж: "Йод"
Глобальна картина після уточнення даних не змінилася – до Ради проходять 5 політичних сил.

Консорціум, до якого входять Фонд "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, опублікував дані Національного екзитполу-2019 станом на 20.00, тобто на момент закриття на території країни виборчих дільниць.

Інфографіка: "Йод"

Глобальна картина після уточнення даних не змінилася – до Ради проходять 5 політичних сил. Президентська партія "Слуга народу" продовжує впевнено випереджати переслідувачів з результатом 44,2%. На другій позиції – "Опозиційна платформа – За життя" з результатом 11,4%. Замикає трійку лідерів "Європейська Солідарність" - 8,8%.

Зовсім небагато програє партії Петра Порошенка Юлія Тимошенко з її ВО "Батьківщина" - 7,4%.

Останній, хто здолав 5-відсотковий бар'єр – Святослав Вакарчук та його "Голос" - 6,5%. До речі, Славко вже заявив, що попри статус депутата гурт "Океан Ельзи" не залишить – буде суміщати політику з творчістю.

Зазначимо, що генеральна сукупність екзитполу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому,  для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Опитано 11 629 респондентів на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування".

Статистична  похибка вибірки не перевищує  2,5% для лідерів і в межах 0,5–1% для інших партій.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту