Електронні сигарети шкодять організму з першої ж затяжки - висновок вчених

Фото: Unsplash by Yousef Espanioly
Нове дослідження показало, що навіть такі сигарети без нікотину згубно впливають на організм.

"Щоб зберегти здоров`я, перейду на електронні сигарети", - кажуть затяті курці. Молодь же думає: "Курити не буду, бо це шкідливо, а от вейпи (друга назва електронних сигарет) – і модно, і організму не зашкодять". Е, ні! Вчені, після нового дослідження, думають інакше. Електронні цигарки впливають на серцево-судинну функцію організму вже від першого куріння, пише CNN з посиланням на сайт проєкту.

Вчені університету Пенсильванії з`ясували, що сучасні електронні сигарети без нікотину не такі вже й "прекрасні". Шкодять майже так само, як і звичайні. 

Фото: Unsplash by Antonin FELS

Дослідники кажуть, що вейпінг вже з першої затяжки має негативний вплив на роботу судин, але, на щастя, тимчасовий. За декілька хвилин робота серцево-судинної функції організму нормалізується. Проте, якщо регулярно курити електронні сигарети, захворювання цієї системи організму людини – не за горами. Зокрема, куріння вейпів може спричинити атеросклероз.

Але, поки що вчені не з`ясували, яка речовина призводить до таких наслідків.

Тож не тіште себе більше ілюзіями, що вейп – це просто модна підліткова забавка. Виявилось, що і цей "дим" безслідно не минеться.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту