"Еммі-2020" відбудеться онлайн: червоної доріжки не буде, а дрес-код - неформальний

Фото: Twitter The Emmys® (NATAS)
Трансляція церемонії нагородження відбудеться 20 вересня.

"Еммі-2020", 72-а церемонія вручення телепремії, відбудеться у віртуальному форматі через коронавірус. Виконавчі продюсери шоу і Джиммі Кіммел, який буде вести церемонію, відправили номінантам відповідний лист, де попросили їх підготуватися до трансляції вдома, повідомляє Variety.

"Як ви вже, напевно, здогадалися, ми не будемо просити вас прийти в Microsoft Theatre в Лос-Анджелесі 20 вересня. Цього року це як і раніше буде найбільша подія в телеіндустрії, але на цей раз ми прийдемо до вас. Ми збираємо висококласну команду техніків, продюсерів і сценаристів, щоб працювати в тісній співпраці з Джиммі Кіммел, а також з вами і вашою командою, щоб бути впевненими, що ми зможемо знімати вас (і ваших близьких) у вас вдома або в іншому місці на ваш вибір. Ми плануємо зробити так, щоб ви виглядали чудово, - досліджуємо передові технології, що дозволяють використовувати хороші камери і освітлення, і з нетерпінням очікуємо спільної роботи з вами для створення ваших унікальних "екранних моментів", - писалось у листі.

Розуміємо, що цього року церемонія пройде без традиційної червоної доріжки, але організатори впевнені, що зірки зможуть проявити себе. Також відомо, що звичайний black tie дрес-код в цьому році стає більш неформальним. Вони тільки за, якщо учасники захочуть одягнутися як на офіційну подію, але не проти навіть домашніх піжамних луків прямо в ліжку. Уявляємо вже це видовище.? 

Трансляція "Еммі-2020" відбудеться на каналі ABC 20 вересня.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту