Фото: Pixabay.com

Емодзі в листуванні підвищують шанс заняття сексом, - вчені

Тому що все вирішують емоції.

У світі все більше набирають популярності різні курси й тренінги для того, щоб бути сексуальнішим.

Особливо популярні т.зв. курси пікапа, на яких спраглих вчать правильно заманювати об'єкт пристрасті.

Але, схоже, американські вчені звели роботу таких "організацій" нанівець. Виявилося, що зацікавити свою пасію можна у 5 разів швидше - за допомогою телефону. Експерти з Інституту імені Кінсі, що займаються дослідженнями в області сексу та гендеру, відкрили, що люди, які використовують емодзі, частіше займаються коханням.

Як передає Daily Mail, експерти провели два окремих дослідження, щоб визначити взаємозв'язок між смайликами та сексуальним життям. Виявилося, що використання емодзі підвищує шанс піти на друге побачення і зайнятися любов'ю через те, що між партнерами встановлюється більш чуттєвий зв'язок.

На підтвердження теорії учені надали статистику, виходячи з якої 38% одиноких людей не використовують смайлики в листуваннях.

А даремно, як виявилося. Все набагато простіше, ніж нам усім здавалося ?.

Матерiали по темi
У чому відмінність сексуальності та сексапільності і до чого тут українці
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту