Еротичну рекламу Вільнюса визнали найкращою в світі (відео)

Фото: govilnius.lt
Провокаційна маркетингова кампанія столиці Литви завоювала приз International Travel & Tourism Awards.

Промо "Вільнюс - точка G Європи" - найкраща реклама світу в секторі туризму. Ця маркетингова кампанія обійшла креативні знахідки про Даллас, Лас-Вегас і Ліверпуль, тож отримала приз International Travel & Tourism Awards, пише 34travel.me.

Реклама зі слоганом "Ніхто не знає, де це, але варто знайти - і це неперевершено" з'явилася у 2018 році. Її розмістили на вуличних щитах у Берліні і Лондоні, а також в соціальних мережах. Повідомлялося, що меседж подіяв: кількість запитів про Вільнюсі в Google збільшилася в кілька разів.

Розробили кампанію дизайнери Юргіс Раманаускас, Скайсте Каурінайте і Угніус Мікште з рекламної школи Atomic Garden. Як пояснив Раманаускас, ключова ідея їхнього візуалу полягає в тому, що більшість людей навіть не уявляють, де знаходиться Вільнюс, але коли потрапляють в литовську столицю, то вражені нею неймовірно.

The International Travel & Tourism Awards - найпрестижніша нагорода у сфері подорожей. Вона вручається в 15 номінаціях.

Матерiали по темi
8 найнудніших міст Європи
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту