Куртизанки, етномузика та вечірки до Дня закоханих: куди сходити 15-16 лютого

Попри те, що середина лютого відзначена святом любові, одинакам теж буде чим зайнятися. Як мінімум - відпочинком від соцмереж і терапією для вух ?.

Камін-аут. Happy Singles’-day EDITION

? 15 лютого, з 20:00

? Like a Local's wine bar Поділ, вул. Спаська, 5 (Київ)

? безкоштовно

День після Валентинового свята - це жесть. По-перше, у разі гарного святкування, у цей день хочеться померти. По-друге, є вірогідність, що навіть якщо ти помираєш, друга половинка вимагатиме продовження фестивалю. По-третє, якщо 14 лютого був провтик і свято не організувалося - 15 лютого точно доведеться робити атмосферу кохання. 

Але це що стосується тих, хто таки має другу половинку. Але, нарешті, на противагу оцим няшкам-мілашкам, влаштовують свята для хардкорщиків-одинаків! ?

А ще коли це свято - у закладі з українським вином та смачнющими сирами на Подолі... Коротше, зрозуміло, що всидіти вдома буде важко. А щоб точно не заховатися у ковдру, додаємо: у винному барі гратимуть надихальні пісні про кохання. Які повернуть надію навіть тим, хто кожного вечора рюмсає від нестачі обіймашок ?.

Борделі, куртизанки, кокотки: інтимне життя старого Києва

? 15 лютого, з 17:00 до 19:00

?  вул. Васильківська, 1 (Київ)

? 300-350 грн, потрібна реєстрація

20 століття було часом розквіту розпусти. Про це ми дізнаємося з кіно, літератури, історичних виставок.

Але не так вже й часто. Тим паче, що про Київ як осередок борделів не кричать на вулицях. А, виявляється, столиця таки була грішною ?.

Тетяна Адамус, екскурсоводка по пікантним точкам Києва, розкаже, як жили тодішні борделі. З лекції ви дізнаєтеся, хто до них ходив, яким утіхам піддавався, де саме були ці розпусні локації та навіть - як ставилися до гомосексуальних ігрищ ?.

Зізнайтеся, у підручниках з історії про таке не пишуть ?. Та й ви, упевнені, аж настільки про куртизанський Київ не знаєте (якщо взагалі знаєте). 

Тому, грішниці та розпусники, не ховаймо лібідо у великому ліжку та бігом на пікантну лекцію. Хто зна, може, потім і на гарячу екскурсію потягне (але ми не закликаємо, бо у сучасному світі все працює не так романтично ?). 

When the Trees fall / Коли падають дерева + Q&A

? 15 лютого, з 14:00 до 16:30

?  KINO42, вул. Костянтинівська, 11/13 (Київ)

? 120 грн

Як часто можна подивитися фільм та його обговорити з творчою групою? А, особливо, коли на обговорення приходить сам режисер? А ви можете ставити питання до того моменту, поки на вулиці не зійде сонце? ?

У кінотеатрі авторського кіно відбудеться показ стрічки "Коли падають дерева", яку у 2018 році відібрали до Берлінського кінофестивалю. Це історія про заборонене кохання дівчини Лариси до бандита Шрама. 

Фільм високо оцінили критики. Але, найголовніше, після показу до стін кінотеатру прийде режисерка стрічки Марися Нікітюк, разом з Джошем Мейснером - співзасновником The Acies Institute.

Готуйте ваші питання. Не кожен день така можливість з'являється ?.

Квитки - тут ?.

Mgzavrebi. Kyiv

? 16 лютого, з 19:00 до 23:00

?  Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41 (Київ)

? від 690 грн

Уявімо кохання. Всепоглинальне, п'янке, ніжне та пристрасне водночас. Це чують слухачі у музиці грузинів.

А тепер додамо до напою аромат фольклору. Давнього, потужного, але крихкого та тендітного, як паростки молодої рослини.

Саме такою є музика грузинського гурту Mgzavrebi, котрий понад 7 років збирає зали в Україні. І хлопці знову виступатимуть у нас.

На цей раз грузини везуть свій сьомий альбом. Музиканти відійшли від впізнаваного грузинського стилю, однак не втратили в емоційному звучанні. Фронтмен гурту стверджує, що це альбом про усі людські переживання та відчуття. І їхня музика ще ніколи не була настільки емоційною. 

Кому у меланхолійний вечір, квитки тут ?.

Інфо-детокс: споживання інформації та ментальне здоров’я

? 15 лютого, з 14:00 до 17:30

? Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська, 30 (Київ)

?  630-1665 грн

Смартфони скрізь, смартфони всюди, - співають часто люди.

Насправді, ситуація з гаджетами більше тягне на початок якогось апокаліптичного фільму, де машини витіснили людей і зробили їх своїми рабами. І, в дечому, так і є.

Але ще більше біди від того, що соцмережі та інтернет дали людям доступ до інформації, з якою ті не вміють поводитися. Тому, поруч з тренінгами по сексології чи успіху, існують лекції з медіаграмотності та відпочинку від інформаційного торнадо.

У суботу на спеціальній лекції розглянуть, чому людина так залежить від інформації, як відрізняти "бруд" від "чистоти", та що дійсно варто робити у соцмережах. 

Усе буде проходити у межах групової взаємодії. Без смартфонів, але на прикладах. 

Кому у світ діджиталу - квитки тут ?.

Літературний Спіддейтінґ

? 16 лютого, з 15:00 до 17:00

? Київська молодіжна бібліотека, вул. Льва Толстого, 49 (Київ)

? безкоштовно, потрібна реєстрація

Чули про таке явище, як speeddating? Так, це коли люди мають буквально 5 хвилин на розмову, за які повинні зацікавити один одного.

Ой, штука популярна в Україні, не кажучи про світ. Але у молодіжній бібліотеці пішли далі й пропонують пошукати пару завдяки літературним смакам! 

Правила прості. За короткий термін потрібно розказати потенційному партнерові про те, чому ваша улюблена книга - крута. Важливо не тільки красиво говорити ?, але й наводити аргументи щодо якості вашого літературного смаку. 

Це шанс не тільки підшукати собі пару за рівнем освіченості, але й розширити власну бібліотеку, бо слухати доведеться не одну людину.

Кому на нетипові побачення, реєстрація - тут ?.

Павло Маков. Безна / Pavlo Makov. Forlorn

? 14-16 лютого, з 19:00 до 04:00

? Галерея The Naked Room, вул. Рейтарська, 21 (Київ)

? безкоштовно

Його називають одним із головних художників сучасної України, хоча він довго не міг знайти своє місце у постмодерновій культурі. Він працює у графіці, однак вдається захопити мистецтвом усіх поціновувачів образності. Врешті, він -  член-кореспондент Академії мистецтв України та лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

У галереї представлять проєкт художника Павла Макова та кураторок експозиції Марії Ланько та Лізавети Герман - "Безна". Це графіка, яка надає нової площини для роздумів над взаємодією людини та природи. На перший погляд, тривіальна тема, але з-під руки Макова вона розкривається у новій інтерпретації. 

На виставці представлять ранні роботи художника, які у галереї поєднаються однією архітемою - того, що у стосунках людини й природи не має бути осудження. А лише надія на покращення.

ДахаБраха | 15.02, Харків

? 15 лютого, з 19:00 до 22:00

? Палац студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська, 88 (Харків)

? від 290 грн

Цей проєкт не потребує окремої презентації, бо ДахаБраха відома далеко за межами України.

Колектив, якому немає аналогів у світі. Він поєднує народні інструменти, фольклорний спів та багатошарові сенси. І це все - у виконанні чотирьох музикантів.

Пісні гурту крутять закордоном, його регулярно запрошують на найпрестижніші фестивалі. Тому шансом послухати музикантів в Україні користуються багато охочих.

Цього разу ДахаБраха обіцяє "грандіозне live-шоу". 

Хто хоче стати його частиною, квитки - тут ?.

15/02 Dirty Dancing

? 15 лютого, з 22:00 до 04:00

? FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24 (Львів)

? до 23:00 - безкоштовно, після - 100 грн

Королі заборонених танців, не час сидіти вдома! 

Особливо, коли на наступний день після 14 лютого хочеться продовження кохання ?.

У Львові гратимуть вічні хіти, котрі надихали на "романтік" у 80-ті та 90-ті. А такою зимою, коли то хурделиця, то сонце, хочеться принаймні десь відчути гармонію та єдину симфонію емоцій.

The time of my life ❤️, так би мовити. Час дати тілу відпочити ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту