Facebook інформуватиме про коронавірус - у соцмережі з`явилась нова функція

Фото: Unsplash by Kon Karampelas
Користувачі зможуть отримувати останні новини та поради щодо вірусу.

Facebook запустив новий сервіс для інформування людей по всьому світу. За допомогою нього люди зможуть дізнаватись усю достовірну інформацію про коронавірус, пишуть на офіційному сайті компанії.

Центр інформування про Covid-19 доступний у верхній частині стрічки новин Facebook в низці країн. Там можна буде прочитати не тільки усі актуальні новини про коронавірус, а й поради, щоб залишатися здоровими. У компанії зазначили, що найближчим часом центр інформування про Covid-19 буде доступний по всьому світу.

"Він включає оновлення в режимі реального часу від національних органів охорони здоров'я та глобальних організацій, таких як ВООЗ, а також корисні статті, відеоролики та публікації про соціальну дистанцію та запобігання поширенню Covid-19", - йдеться у публікації Facebook.

Як повідомляє Укрінформ, Facebook надав ВООЗ право безкоштовно розміщувати інформацію щодо поширення коронавірусу, а сама компанія займатиметься видаленням неправдивих тверджень про COVID-19.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту