Facebook представив нові функції. Тепер у Messenger можна робити групові відеодзвінки

Фото: Pexels

Facebook представив нові функції у Messenger. Найголовнішою новинкою є групові відеодзвінки. Тепер у цій соцмережі з`явиться вкладка Rooms ("Кімнати"), де можна зідзвонюватись одночасно до 50 осіб, пише The Verge.

Організатор такої розмови відкриває чат для потрібних людей або ж закриває для небажаних чи невідомих. Зв`язок у "кімнатах" буде зашифрований, тому перейматись тим, що Facebook може прослуховувати розмови - не потрібно.

Для того, щоб приєднатись до чату не обов`язково навіть мати профіль у Facebook. З часом у компанії планують дозволити приєднуватися до Rooms з Instagram і WhatsApp. А ще перевага в тому, що такі відеодзвінки не будуть обмежені у часі. 

Ще Facebook покращив загалом якість прямих ефірів та додав функцію вимкнення відео у трансляції. Користувач, якщо буде мати слабкий Інтернет, зможе вмикати лише аудіо.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту