Facebook запустив власний сервіс знайомств

Фото: newsroom.fb.com
У Європі нова функція соцмережі запрацює на початку 2020 року.

Бінго! Тепер тим, кому вкрай необхідно швидко знайти собі пару, не потрібно заповнювати пам’ять телефону додатками Tinder та Badoo. З цим завданням зможе справитись Facebook. Соцмережа запускає свій власний сервіс знайомств, повідомляють на Facebook Newsroom.

Скористатись новою функцією зможуть користувачі, яким вже виповнилось 18. З’явиться сервіс у вигляді нової вкладки у самому додатку, але для нього кожен матиме окремий профіль. Підписавшись, користувачу запропонують різні варіанти "пари", де він зможе самостійно схвалювати або відкидати їх (у принципі, як і в кожному додатку для знайомств). Розробники відзначили, що друзі відображатись у сервісі не будуть, але можна самостійно додати одне одного у список Secret Crush. Згодом, компанія хоче додати у сервіс ще й можливість виставляти "історії". 

Фото: newsroom.fb.com (концепція сервісу)

Наразі сервіс знайомств Facebook вже діє у США та інших 19 країнах: Сінгапурі, Аргентині, Канаді, Мексиці, Бразилії, Перу, В’єтнамі та інших. У Європі його планують запустити на початку 2020 року. 

Додамо, що за останніми підрахунками кількість користувачів Facebook в Україні досягла 13 мільйонів. Цікаво, на скільки ця цифра зросте після запуску сервісу знайомств? До того ж, його поява в нашій країні припаде якраз майже на весну, тоді купідончики не пропускають нікого.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту