Facebook змінює алгоритм стрічки новин через неправдиві дописи про здоров’я

Фото: Pexels
Тепер користувач бачитиме менше постів із "сенсаційними" заявами про здоров`я та пропозицій лікувальних товарів.

Люди заходять на Facebook, щоб поспілкуватися з друзями, подивитись фото та дізнатись, що нового сталося за день у політиці, індустрії їжі, фітнесі чи сфері здоров’я. Але часто ті дописи, що "викидає" стрічка новин, є оманливими. Щоб уберегти людей від надуманих порад та сенсаційних заяв про різні хвороби, розробники соцмережі запроваджують нові правила та заборони, про що повідомили у своєму блозі.

У Facebook з'являться 2 основні оновлення:

  • зменшиться кількість постів із "сенсаційними" заявами про здоров`я;
  • зменшиться кількість постів, які намагаються продати чи розрекламувати товари або послуги медичної галузі (наприклад, дієтичні добавки, таблетки для схуднення, ліки від депресії тощо).

Щоб визначити схожі дописи, Facebook буде знаходити фрази, які використовують для "клікбейту" (психологічної пастки для користувача, яка спонукає його клацнути по рекламному оголошенню. – Ред.). Такі дописи будуть відображатися у новинній стрічці якомога нижче.

Фото: Pexels

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту