Фанат японської зірки знайшов дівчину по відображенню в її очах на фото

Фото: Twitter matsuokaena
Він не просто вислідив, де знаходиться дівчина, а і приїхав в те місце, і напав на молоду зірку.

Фанати фанатами, але це вже перебір.😳

26-річний Хібікі Сато, прихильник 21-річної японської поп-зірки Ени Мацуоки, зробив просто неможливе. Він давно переслідував дівчину, адже так хотів зустрітись з нею. І врешті йому вдалось її знайти. Як? А по відображенню у її очах на фото, яке вона виставила у соцмережу, пише Bird in flight.

Хлопець впізнав залізничну станцію, відображену в зіницях молодої співачки і знайшов координати в Google Street View. Приїхав туди, побачив дівчину і, здавалось би, підійди, сфотографуйся і - "до побачення". Але ні, він ще й напав на дівчину: закрив їй рот рукою. Але дівчині вдалось відбитись від "ненормального" фаната. 

Додамо, що Хібікі Сато також намагався вирахувати будинок і поверх співачки за кількістю сонячного світла на її фотографіях.

Ех, що не зробиш заради зустрічі з кумиром. Та все ж голову втрачати від цього, "Йод" не радить.🤔

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту