Фото: @karvel11

Фанати "Гаррі Поттера" понад десять років відвідували кафе, в якому Джоан Роулінг написала сагу про чарівника. Але це виявилося не те місце

Про це заявила сама письменниця.

В Единбурзі знаходиться кафе The Elephant House. Вважається, що це саме те місце, де Джоан Роулінг зробила перші записи історії про Гаррі Поттера.

На вході в кафе навіть висить вивіска "Місце народження "Гаррі Поттера", а стіни закладу прикрашають фото з авторкою книг.

Шанувальники фентезі роками спеціально приїжджали у це місце, щоб віддати шану атмосфері, в якій народився їхній улюблений чарівник. Але Джоан Роулінг через десятиліття! спростувала цю теорію.

У твіттері письменниця написала: до того моменту, коли вона вперше переступила поріг The Elephant House, робота над "Гаррі Поттером" вже велася роками. Хоча не стала заперечувати, що в кафе частенько працювала над структурами книги.

А ось справжнім місцем народження Гаррі виявилася квартира в лондонському Клепхем-Джанкшн, зазначає CNN. Там авторка вперше записала свої ідеї на папір.

Добре, що Роулінг не вбила міф про те, що ідея "Гаррі Поттера" народилася у неї під час поїздки в поїзді. Так, це дійсно сталося в дорозі від Манчестера до Лондона.

Спасибі хоч на цьому ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту