Фанати відредагували сторінку Мірчі Луческу в Вікіпедії, назвавши його "зрадником" ФК "Шахтар"

Це - реакція на прихід колишнього (і найуспішнішого) тренера донецького клубу в київське "Динамо".

Футбольний клуб "Динамо" (Київ), який в понеділок звільнив з поста наставника команди Олексія Михайличенка, оголосив про підписання контракту за схемою 2+1 (2 роки - і ще один, при обопільній згоді) з румунським фахівцем Мірчею Луческу. Так-так, ви не спите: з тим самим Луческу, який 12 років поспіль успішно очолював найлютіших ворогів "Динамо" з "Шахтаря" і не раз неприємно висловлювався про принципових суперників.

Вболівальники "Шахтаря" (імовірно, хоча це цілком могли бути і фанати самого "Динамо", які категорично не зрозуміли і не прийняли факт призначення Луческу) "на честь" цього "хакнули" російськомовну сторінку румунського тренера в Вікіпедії, назвавши його "тренером ФК "Мусор" (натяк на "Динамо") і "зрадником" ФК "Шахтар".

Треба зазначити, що правки внесені тільки в російськомовну версію, на українській сторінці нічого подібного немає.

Як немає правок і в самій Вікіпедії при переході за посиланням - тільки в "гуглівському" блоці праворуч на пошуковій сторінці.

Блок праворуч на сторінці пошукової видачі називається "Граф знань" (Knowledge Features), який Google запустив у 2012 році. Він дає докладну і структуровану інформацію про відомих людей, книги, фільми тощо.
 
Найчастіше в якості основного джерела контенту для цього блоку джерела Google обирає Вікіпедію. Тут міститься відповідь на питання "що це" або "хто це", а також додаткова інформація. У кожної статті у Вікіпедії є свій опис, і в нього невідомі внесли свої "правки".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту