Фаст-фуд для бджілок: у Швеції відкрився найменший у світі McDonald’s (фото)

Тепер у швецьких бджілок є McHive – вулик під брендом всесвітньо відомої мережі.

Чи то заради хайпу, чи то з благими намірами, але McDonald’s знову вражає інноваціями.

McHive – найменший ресторан мережі McDonald’s -  відкрився у Швеції. Його створили разом з комунікаційним агенством NORDDDB, повідомляє видання MMR.

Але у такому диво-закладі не купиш знайомі нам картопельку фрі чи бургер із сиром. Найменший заклад мережі виявився звичайним вуликом у вигляді McDonald’s. Ініціативу підтримали декілька фаст-фуд ресторанчиків бренду в Швеції, адже на їхніх дахах розташовувалися звичайні вулики бджіл.

Фото: MMR.

От і вирішили у мережі створити такий маленький вулик McDonald’s з імітованим Мак-Драйв та столиками прото неба, який є своєрідним пам'ятником працівникам фаст-фуду, які не проганяли бджіл з дахів закладів. Також це своєрідна вдячність тим "M-ресторанчикам", які на своїй території висаджують квіти та інші рослини.

На нашу думку, в такій крутій домівці бджілки точно запрацюють активніше. І такі McDonald’s-вулики стануть просто маст-хевом закладів по всьому світу. А раптом скоро з’явиться, наприклад, новий смак морозива – МакФлурі з медом? Ммм, "Йод" точно поласував би😋😋😋

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту