Фаворити глядачів Нацвідбору Євробачення-2020 Cloudless - про звільнення соліста: Карантин забив останній цвях

Спеціально для Йод.media музиканти розповіли про конфлікт у колективі, чому група вже вдруге змінює склад і як шукатимуть новий голос за допомогою фанатів. Спойлер: учасником колективу може стати кожен.?

Про групу Cloudless заговорили після Нацвідбору "Євробачення-2020". Хлопці не вийшли до фіналу, але їхня пісня Drown Me Down одразу ж потрапила в ротацію радіостанцій, стала дуже популярною в YouTube. Адже гурт і раніше був фаворитом молодіжної аудиторії - їхня музика звучала в серіалі "Школа" та інших популярних телепроєктах.

У квітні група планувала тур, але його довелося скасувати через карантин. А недавно стало відомо, що в колишньому складі ми цей колектив більше не почуємо. Cloudless покинув вокаліст Юра Каналош і музиканти вже втретє шукають людину, яка стане голосом групи (перший соліст Євген Тютюнник покинув групу в 2019 році).

Що ж сталося в Cloudless? Ми розпитали учасників колективу Антона Панфілова та Михайла Шатохіна.

- Антоне, Мішо, чому пішов попередній соліст групи Юра Каналош? Це якось пов'язано з Нацвідбором і його результатами?

Михайло Шатохін

Міша: Ні, це не пов'язано з його результатами. Це частково пов'язано з тиском обставин під час Нацвідбору і після нього.

Якщо говорити точніше, не Юра пішов, а ми все вирішили, що треба припинити співпрацю. До цього йшло вже давно. Він дуже талановитий і харизматичний артист, але, на жаль, зовсім не вміє працювати в команді. У нас постійно були непорозуміння та проблеми з комунікацією в цілому. Спочатку це просто дивувало, а потім стало дуже виснажливим. Карантин просто забив останній цвях.

Ми почали писати новий мініальбом віддалено, і комунікація тільки погіршилася.

У нас планувався тур, який, по суті, мав складатися з двох програм: акустичної та повної електричної. Ми шукали барабанщика, домовлялися з іншими музикантами, щоб ті взяли участь у великому сольному концерті.

У такому складі гурт прийшов на Нацвідбір Євробачення

За короткий час треба було написати нові пісні, зрозуміти і переосмислити старі, планували зробити кілька треків у колаборації з іншими артистами, в тому числі тих, кого ми підтримували на Нацвідборі.

З одного боку, добре, що тур довелося скасувати, бо реально не всі з нас встигали сприймати події. Але, з іншого боку, потрібно було підкріплювати наші досягнення від Нацвідбору, і, можливо, частково повернути витрати на нього.

 

- Ваша група вже не вперше змінює соліста. Чому?

Антон: Бути незалежним музичним гуртом в Україні - це як розвивати стартап у Північній Кореї. А знайти своїх людей з правильною мотивацією ще складніше.

Це досить болюча ситуація для нас. Як мінімум тим, що вона повторюється і тим, що потрібно навчитися знову довіряти людям, почати все з початку.

Наше рішення на межі абсурду, але коли згадуєш, що було у групі та що ще може з нею статися - це неймовірно мотивує. Типу: "все не дарма". Тож у нас кадровий голод на тлі бурхливих криз.

Антон Панфілов
Бути незалежним музичним гуртом в Україні - це як розвивати стартап у Північній Кореї.

- Чому так складно знайти свою людину в колектив? У вас високі вимоги або ентузіастів, справді, мало?

Миша: Насамперед ми шукаємо однодумця, людину, здатну працювати в команді. І вона має володіти певними якостями, зокрема харизмою і унікальним голосом.

Знайти того, хто відповідає всім критеріям, - дуже непросто. Ми взагалі не очікували такого інтересу до групи з боку потенційних претендентів, але, на щастя, він є. Нам є з кого вибирати: це важко, але неймовірно мотивує. Іноді у нас були думки, що пора завершувати кар'єру.

- Як споралися з карантином, адже це складно для всіх, а ви вийшли з нього в неповному складі?

Миша: Карантин у певному сенсі зберіг наше ментальне здоров'я, якщо чесно (усміхається). Спочатку важко, але потім розумієш, що нарешті є час зробити те, що хотів давно.

Але це вже після того, як зрозуміли: назад вже дороги немає. Іноді з'являлися думки ще раз спробувати працювати всім разом, але це були лише фантазії. Досвід показує, що так не працює.

Як потрапити в Cloudless

Претендентом може стати будь-хто, хто запише демо на одну з пісень групи і надішле його на цей мейл: [email protected]

Щодо особистих якостей, то потенційного вокаліста музиканти характеризують так:

У тебе є нестримне бажання, ти з Києва або готовий переїхати, любиш співати, хочеш писати нову музику, маєш професійні здібності або велике бажання розвиватися, любиш працювати в команді та досягати результату, маєш прогресивні погляди на світ, а в тобі самому переважають позитивні якості.

Нове обличчя і голос групи відбиратимуть на платформах радіостанції Київ FM за допомогою голосів фанатів і рішення самих музикантів. Прийом заявок відкрито до 11 липня. Щосуботи о 16:00 в чарті "Київ топ-20" на хвилі 98 FM буде оголошено найкращий голос або голоси тижня. Фінал відбудеться 18 липня.

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту