Фестиваль Burning Man відбудеться попри карантин

Фото: Pixabay

Усі концерти, конкурси та олімпіада переносять і скасовують, але не Burning Man. Щорічний фестиваль музики та мистецтва, що триває в пустелі Блек-Рок в Неваді відбудеться попри все, пише BURO.

Організатори обіцяють, що раніше заплановані дати не змінюватимуть, тому Burning Man цьогоріч чекаємо з 30 серпня по 7 вересня. Зараз активно триває підготовка до заходу.

"У нинішній ситуації невизначеності рано робити якісь висновки. Одні вважають, що пандемія досягне піку в найближчі пару місяців, а потім почне стихати, в той час, як інші вважають, що вона може тривати набагато довше... Ми дуже серйозно ставимося до ситуації, що склалася і робимо активні кроки для забезпечення максимальної безпеки наших співробітників і спільноти", - повідомили організатори фестивалю.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту