Фестиваль Burning Man все ж скасували. Він пройде онлайн

Фото: Pixabay

Організатори фестивалю музики та мистецтва, що триває в пустелі Блек-Рок в Неваді, Burning Man до останнього вірили в те, що він відбудеться. Але, врешті решт, здались та відмінили його проведення через пандемію коронавірусу. Він мав проходити з 30 серпня по 7 вересня, але тепер відбудеться онлайн, пише The Guardian.

Представники Burning Man кажуть: "Так, ми розбиті горем. Ми знаємо, що ви теж". А ще великі збитки будуть для Невади, адже, за оцінками аналітиків, подія приносить штату близько 60 мільйонів доларів в рік.

Усім, хто купив квитки на цьогорічний фестиваль, повернуть гроші. Організатори просять передати ці кошти на боротьбу з коронавірусом. Або пожертвувати хоча б частину вартості квитка.  

Також вже відомо, що Burning Man-2020 пройде онлайн. Його можна буде відвідати, не виходячи з дому, але не безкоштовно. Ціну "пропуску" на віртуальну тусовку поки не повідомляють.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту