Фейк не пройде - Instagram буде приховувати відфотошоплені фото

Фото: Unsplash by Kate Torline
На виправлених знімках буде з`являтись спеціальний знак.

Стоп фейк! В Інстаграмі з`явиться нова функція. Тепер там будуть попереджати користувачів про те, що знімки, які вони переглядають - фейк. Таким чином компанія Facebook продовжує боротися з фейковий новинами, пише BURO.

Якщо фотографія була змінена у фотошопі, то на ній з`явиться значок з написом "Неправдива інформація". Фото, звісно, можна буде переглянути, але потім ще й прочитати, чому воно було приховано від початку. 

Фотограф з Сан-Франциско Тобі Харриман виявив тестову функцію та опублікував результати її огляду у Facebook. Поки що, програма працює не зі сто-відсоткою точністю: вона не відрізняє дійсно фейкові знімки від арт-об'єктів цифрового мистецтва. Але з часом функцію мають удосконалити.

Спеціалісти Instagram пояснюють, що додаток визначає автентичність зображення, грунтуючись на штучному інтелекті та відгуках користувачів. Крім того, знімки перевіряють незалежні факт-чекери.

Тож тепер, якщо ви захочете приховати у фотошопі свої лишні кілограмчики чи прималювати собі якоїсь краси, то всі про це дізнаються. Instagram фейків не потерпить. А що вже робити селебритіс, які без фоторедакторів фото ніколи не виставлять, то нам навіть страшно і думати.😄

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту