Фейсбук на вашу голову: Цукерберг розробляє пристрій для читання думок

Фото: pexels.com
Чіп у голову вживляти не будуть – достатньо надягти шапочку чи окуляри

Майбутнє вже наступає нам на п'яти та тепер зазіхає навіть на наші думки.  Американський програміст та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг повідомив, що вже працює над пристроєм, який зможе читати думки людей.

У розробці вже знаходиться нова технологія, що має робочу назву "інтерфейс мозок-комп'ютер". Як пише wired.com, ідея полягає в тому, щоб дозволити людям використовувати свої думки для інтуїтивного переходу через розширену реальність - нейро-керовану версію світу.

Наприклад, для вводу тексту більше не доведеться тицяти пальцями по екрану – достатньо подумати, що саме ви хочете написати. Сюди ж віднесуть цифрове доповнення реальності: наприклад, інструкцію з водіння, яка буде спливати поруч з кермом автомобіля. Чи короткі біографії доповідачів на конференціях, які будуть, ніби хмарки, плавати у них над головами, поки лектори виступають перед вами.

Вживляти для цього пристрій у голову не доведеться – достатньо буде надягти щось на зразок шапочки, шолому або ж спеціальних окулярів.

Цукерберг каже, що ця технологія дозволить надсилати та опрацьовувати дані у 5 разів швидше, ніж коли ми це робимо через телефон чи комп'ютер. А от наскільки більше реклами нам таким чином захочуть втовкти у голову – Цукерберг не повідомив.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту