Фільм "Матриця" - насправді про трансгендерів. Режисери зізналися

Фото: imdb.com
Вачовскі вважають, що раніше світ не був готовий прийняти цю метафору.

Так про що насправді фільм "Матриця"? 🤔 Здається, ми всі помилялися. Режисер Ліллі Вачовскі, яка створила разом із сестрою Ланою кінотрилогію "Матриця", розповіла в інтерв'ю, що фільми присвячені трансгендерам та гендерній ідентичності, пише Афиша Daily.

За словами режисера, кіносвіт не був готовий прийняти оригінальний задум "Матриці" під час її виходу, тому творці раді, що шанувальники правильно розшифрували метафору історії про Нео.

"Я рада, що люди говорять про "Матрицю" через призму трансгендерності. Мені подобається, що ці фільми виявилися близькі трансгендерним людям, які підходять до мене і кажуть про те, як вони врятували їм життя", - сказала Вачовскі.

Зараз Лана Вачовскі працює над четвертою частиною "Матриці", в якій знову знімуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс в ролях Нео і Триніті.

Відзначимо, що сестри Вачовскі раніше були братами Вачовскі. Камін-аут як трансгендерна жінка Лана Вачовскі зробила в 2012 році. А Ліллі - в 2016-му.

Матерiали по темi
"Усе це - матриця": багато хто впевнений, що сюжет культового фільму - реальність
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту