Фільм "Слуга народу 2" визнали найкращим іноземним фільмом у Китаї

Фото: "Квартал 95"
Пригоди Василя Голобородька у виконанні Володимира Зеленського відзначили на міжнародному фестивалі.
Фото: "Квартал 95"

Повнометражний фільм "Слуга народу 2" (Servant of the People 2) отримав високу нагороду на міжнародному фестивалі в Китаї - 2nd Pioneer Art Film Festival (PAF) в місті Чунцин, повідомляє прес-служба студії "Квартал 95".

Вперше в історії українсько-китайських відносин в рамках Другого фестивалю PAF в Чунцин пройшли Дні українського кіно. Там український фільм "Слуга Народу 2" отримав одну з найвищих нагород - приз в номінації "Найкращий фільм іноземного виробництва". Нагороду від журі 2nd Pioneer Art Film Festival, яке очолює пан Джьян Пін, виконавчий директор корпорації China Film Group, отримав представник Держкіно Артем Голосов.

Політична комедія студії "Квартал 95" про пригоди президента з народу Василя Голобородька давно має успіх за кордоном. Формат "Слуги народу" відразу після прем'єри першого сезону серіалу придбала американська компанія FOX Studios, а сам серіал транслюється на найпопулярнішій онлайн-платформі світу - Netflix.

Крім того, формат серіалу або сам серіал були продані більш ніж в 20 країн, серед яких Франція, В'єтнам, Філіппіни, Греція, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Польща, Сербія, Індія, Корея, Греція, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова, Монголія, Фінляндія, Грузія і Білорусь. Проект подивилися мільйони глядачів як в Україні, так і за її межами.

Матерiали по темi
Головний канал Білорусі покаже всі сезони "Слуги народу"
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту