Фінал "Гри престолів": чому фанати серіалу не вірять новій владі

Як глядачі відреагували на завершення телесаги та які питання у нас залишилися.

Останній епізод телевізійної саги залишив у фанатів змішані почуття. Останніми роками всесвіт, створений Джорджем Мартіном, практично повністю відійшов у руки шоураннерів. І, на думку багатьох, впоратися з масштабом історії телевізійні боси просто не змогли. Петиція з вимогою перезняти восьмий сезон набрала вже майже півтора мільйона підписів. Щосекунди її підписує кілька тисяч людей.

Разом з фанатами та експертами розбираємося, які питання у нас залишилися після фіналу.

Хто, насправді, вбив Дейенеріс?

Більшість фанатів готові були прийняти смерть Королеви Драконів. Але тільки не таку.

"Усе, що їй було потрібно - це любов. Вона ще могла звільнити її від божевілля, - вважає Ахмед Саїд з Єгипту. - Дейенеріс мала прийняти чесний і справедливий суд. І таким чином понести покарання. Неправильно було розправитися з нею нишком".

Не всім припала до душі й та роль, яку у всій цій історії зіграв Джон Сноу.

"Спершу нас довго інтригували таємницею його походження. Потім оживляли після смерті. І заради чого це було? Навіть рішення вбити Дейенеріс він не зміг прийняти сам. Джон просто виконав те, до чого його підготував Тіріон. Сноу - єдиний персонаж, який не отримав абсолютно ніякого розвитку. І в фіналі залишається практично там же, де ми його зустріли", - обурюється Максін Мамба з Філіппін.

Новий король

Не секрет, що Бран Старк - найнеоднозначніший персонаж серіалу. Так, він зберігає у собі пам'ять про минуле, сьогодення та майбутнє людства. Але яка користь від триокого ворона, якщо він жодного разу не використав свої знання? Зрозуміло, що його коронація потішила далеко не всіх.

"Я ненавиджу Брана і вважаю, що він шматок лайна, - вважає давній фанат "Гри престолів" Брайан Джозеф з Південно-Африканської республіки.

Чому молодшому зі Старків не місце на троні - він розписав одразу в декількох пунктах:

"1. Чи грав Бран у "Гру престолів", як і всі інші? Думаю, що так. Чому інакше він не зупинив Дейенеріс перед кривавою різаниною? Тепер, не зробивши абсолютно нічого для порятунку людства, він спокійно приймає те, що має зайняти трон, немов знав це завжди.

2.Чому раніше він визнав Джона законним спадкоємцем, а тепер виганяє геть як недолюдка? Сноу зламав власне життя, щоб врятувати людство, і став найшляхетнішим героєм серіалу.

3. Як він може щасливо управляти королівством, якщо у Малій раді сидять такі люди, як Бронн Чорноводний? Ненавиджу все, що вони зробили з Дейенеріс і Джоном в цьому сезоні..."

Де всі ці люди?

Цей серіал був хороший тим, що тут старанно розвивали характери та сюжетні лінії навіть найдрібніших персонажів. Але перед фіналом про деяких просто вирішили забути.

Так, ми досі не знаємо, що стало з Елларією Сенд? Востаннє ми бачили її в полоні у Серсеї. Чи вдалося їй втекти? Чи вона вже давно загинула? Або лише під час атаки Дейенеріс? І чи є якийсь зв'язок між нею і новоспеченим принцом Дорна, якого нам показали тільки мигцем?

Ще один з таких героїв - Даар Нахаріс. Свого часу він був важливою частиною життя Дейенеріс, проте потім вона раптово залишила його у Миріні та вирушила у далеке плавання сама. Ми всі чекали, що його раптове повернення ще зіграє свою роль у долі Королеви драконів, але цього так і не сталося.

У список зниклих безвести персонажів фанати також внесли "Безликого" Якена Хгара, друга Ар'ї "Гарячого пиріжка", Миру Рід та інших.

Чому цей фінал все-таки був правильним?

Але не варто думати, що всі глядачі визнали фінал поганим. Просто ті, хто проти, завжди кричать голосніше.

"Я думаю, що цей серіал від початку був про Старків. Вони були головними героями "Гри престолів ". Мені сподобалося, що тепер кожен з них буде по-своєму берегти крихкий мир. Джон біля Стіни та за її межами, Санса - Королева Півночі, Бран - Король шістьох королівств, а Ар'я вирушила в подорож незвіданим. Я завжди любила Старків, бо вони хороші чи хоча б намагаються таким бути. Тому я не вважаю останній епізод жахливим. Це прекрасний фінал", - ділиться враженнями Кейт Метьюс із США.

Возз'єднання

У будь-якому разі, в "Грі престолів" поставлено крапку. Майже кожен герой зрештою опинився саме у тому місці, куди всі ці вісім сезонів йшов. І всі фанати мають бути задоволені хоча б з одного приводу - Джон Сноу возз'єднався зі своїм "собачкою".

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту