Фіскальна служба прислала штраф Кузьмі Скрябіну через чотири роки після його загибелі

Фото: Facebook Скрябін
Відомий музикант, який розбився в аварії у 2015 році, нібито винен державі трохи більше 1600 грн.

Україна – країна великих можливостей. Тут дійсно можливо все – можуть, наприклад, запрошення на вибори надіслати тим, кого вже немає серед живих, а можуть – роздавати штрафи загиблим. Як от Державна фіскальна служба у місті Києві, яка надіслала повідомлення про заборгованість з єдиного соціального внеску музиканту Андрію Кузьменку. Він, нагадаємо, загинув в автокатастрофі ще у 2015 році. Кузьма буцімто винен державі 1613 грн. 35 коп.

Першим про цей "вчасний" штраф повідомив продюсер Володимир Бебешко у себе у Facebook. Він написав: 

Привіт чуваки! На ім’я Кузьми Скрябіна щойно прийшло повідомлення про штраф з податкової... Не знаю, як йому про це сповістити!
Володимир Бебешко

Відразу за паном Бебешком схожий пост написав активіст Олексій Мочанов, який навіть запропонував сплатити цей "висяк" замість покійного Андрія.

Шоковані українці не стримували себе у коментарях під постом.

На пост відреагував навіть Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він не висловив своєї власної думки з приводу даного питання, але дав пораду автору посту.

А от у Фіскальній службі поки відмовчуються. Чи, може, вишукують, хто ще з покійників не сплатив за рахунками?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту