Фітнес на карантині: вправи, що не дадуть набрати вагу, сидячи вдома

Відео з порадами від кваліфікованого фітнес-тренера: працюємо над фігурою в самоізоляції.

Найбільший страх кожного свідомого українця, який суворо дотримується карантину, - не коронавірус, а зайві кілограми. Щоб ці непрохані гості перед пляжним сезоном не завітали, фітнес-тренер Наталія Новосад показала базовий та доступний для всіх комплекс спортивних вправ. Виконуючи ці прості рухи щодня, можна не переживати за свою фігуру, каже Наташа. А краще робити комплекс двічі на день - вранці та ввечері.?

Піднімайте свою п‘яту точку з дивана та гайда її підкачувати. Вправи на різні групи м‘язів місця багато не займають, тому їх можна виконувати навіть вдома. Але, якщо є можливість вийти на стадіон чи в парк поряд з домом, як от зробила Наталя, то супер! Поєднуємо дві корисні справи - спорт і свіже повітря. Тільки пам‘ятайте, при цьому мінімум контакту з близькими - позаймались, оздоровились і швиденько додому їсти вітаміни.?

А зараз - один, два, три - почали.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту