Фламінго ретельно обирають друзів і уникають випадкових зв'язків: дослідження вчених

Фото: Alexas_Fotos, Pixabay
Виявилося, що суспільства цих птахів дуже складно організовані.

Дослідники з Ексетерського університету (Велика Британія) п'ять років спостерігали за чотирма видами фламінго в заповіднику WWT Slimbridge в графстві Глостершир. Попри те, що фламінго живуть зграями, птахи мають певні уподобання в спілкуванні. Деяких родичів намагаються уникати, а з іншими заводять дружні стосунки, пише "Вокруг света".

Вченим вдалося поспостерігати за різними видами соціальних зв'язків фламінго, в тому числі "подружніми" і "дружніми". У деяких випадках фламінго любили проводити час не з одним другом, а в компанії двох або трьох родичів.

"Наші результати показують, що суспільства фламінго є складними. Вони складаються з давніх дружніх стосунків, а не з випадкових зв'язків", - зазначив один з авторів дослідження Пол Роуз, додавши, що дружба багатьох фламінго триває упродовж багатьох років.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту