Фото дня: у Миколаєві побудували річковий трамвай на сонячних панелях

Фото: facebook.com/MykolaivShipbuilding
Мета проєкта - відродити регулярні пасажирські перевезення у акваторіях річок Південний Буг та Інгул.

Компанія "Річковий трамвайчик Миколаїв" разом з провідними конструкторами та суднобудівниками міста створили новаторське маломірне пасажирське судно "Фарад" з електричним силовим приводом. Мета проєкту - відродити регулярні пасажирські перевезення у акваторіях річок Південний Буг та Інгул, використовуючи катамарани на електричному ході, повідомляє у "Фейсбук" "Миколаїв - місто корабелів".

З невеликою осадкою усього 0,5 м, судно має можливість працювати в неглибоких акваторіях, дрібних маринах, яхт-клубах - це ключові райони, які в іншому випадку залишилися б недоступними. 

Фото: facebook.com/MykolaivShipbuilding

Конструктивне рішення катамарану "Фарад" є 100% екологічне для водних пасажирських перевезень та дозвілля. Він спеціально розроблений для руху від електричної силової установки. З встановленими сучасними батареями ємністю 40 кВт-г, "Фарад" на крейсерській швидкості 8 вуз (15 км/г) здатен працювати безперервно близько трьох годин без використання сонячних панелей.

В сонячний день потужність генерації панелей сягає 5 кВт, що збільшує автономність ходу до 5 годин. Для забезпечення цілодобової експлуатації електричного катера необхідно забезпечити 10 кВт трьохфазні берегові зарядні станції.

Фото: facebook.com/MykolaivShipbuilding

Палуба простора і повністю трансформується, передбачає різне розташування сидінь для різних потреб. "Фарад" має великий дах для розташування сонячних панелей, які живлять батареї та забезпечує комфорт для пасажирів у будь-яку пору року. Судно комплектується зйомним тентом, який дозволяє здійснювати пасажирські перевезення протягом усієї навігації з березня по листопад.

Судно розроблене для приватних та комерційних операторів, а також для урядових і науково-дослідних проектів. Через компактні розміри (довжина – 10 м, ширина – 2,8 м) його можна легко перевозити в будь-які віддалені райони.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту