Фото, на якому Бенксі "в роботі", увійдуть до книги про художника (фото)

Фото: Instagram stevelazarides
Автором видання став минулий менеджер графіста-інкогніто.

Арт-дилер Стів Лазарідес - колишній менеджер художника Бенксі, якого досі так ніхто і не бачив. Так от, Стів готує до публікації фотокнигу про графіста-інкогніто. Там будуть самі творіння Бенксі та знімки митця "в роботі", але самого графіста так і не побачимо. Він залишиться інкогніто, пише The Huffington Post.

Книга матиме назву Banksy Captured. Там будуть зібрані "закулісні" фотографії в період між 1997 і 2008 роками. Всього буде представлено близько 500 знімків, які Стів Лазарідес вибрав серед більш ніж 12 тисяч кадрів, які накопичилися у нього за роки роботи з художником.

Спочатку Стів Лазарідес був фотографом Бенксі, а згодом став його агентом, дилером і навіть водієм. 

"Наші відносини не були стандартними. Все було набагато глибше. Більш сильно. Це був чортів бунт", - розповідає арт-дилер.

У 2008 році їх шляхи розійшлись, каже Лазарідес. Після цього Стів відкрив власну галерею та організовував фотовиставки іншим художникам, але цього року оголосив, що покидає арт-бізнес. 

"Я ніколи не хотів бути чортовим галеристом, я ніколи не хотів продавати чортові картини. Єдина причина, чому я став їм - просування субкультури, упущеної з уваги. А вона закінчилася", - прокоментував своє рішення Лазарідес.

А потім додав: "Я ненавиджу світ мистецтва. Я став його частиною просто тому, що Бенксі "катапультував" рух в стратосферу", - говорив арт-дилер.

Відомо, що Бенксі знає про випуск майбутньої фотокниги про себе, але ніяк це не коментує. Ну, це в його стилі, звісно.

Матерiали по темi
Бенксі у своїй картині висміяв британський парламент. Цей його витвір продали за 12 млн доларів (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту