Фото, на якому Бенксі "в роботі", увійдуть до книги про художника (фото)

Фото: Instagram stevelazarides
Автором видання став минулий менеджер графіста-інкогніто.

Арт-дилер Стів Лазарідес - колишній менеджер художника Бенксі, якого досі так ніхто і не бачив. Так от, Стів готує до публікації фотокнигу про графіста-інкогніто. Там будуть самі творіння Бенксі та знімки митця "в роботі", але самого графіста так і не побачимо. Він залишиться інкогніто, пише The Huffington Post.

Книга матиме назву Banksy Captured. Там будуть зібрані "закулісні" фотографії в період між 1997 і 2008 роками. Всього буде представлено близько 500 знімків, які Стів Лазарідес вибрав серед більш ніж 12 тисяч кадрів, які накопичилися у нього за роки роботи з художником.

Спочатку Стів Лазарідес був фотографом Бенксі, а згодом став його агентом, дилером і навіть водієм. 

"Наші відносини не були стандартними. Все було набагато глибше. Більш сильно. Це був чортів бунт", - розповідає арт-дилер.

У 2008 році їх шляхи розійшлись, каже Лазарідес. Після цього Стів відкрив власну галерею та організовував фотовиставки іншим художникам, але цього року оголосив, що покидає арт-бізнес. 

"Я ніколи не хотів бути чортовим галеристом, я ніколи не хотів продавати чортові картини. Єдина причина, чому я став їм - просування субкультури, упущеної з уваги. А вона закінчилася", - прокоментував своє рішення Лазарідес.

А потім додав: "Я ненавиджу світ мистецтва. Я став його частиною просто тому, що Бенксі "катапультував" рух в стратосферу", - говорив арт-дилер.

Відомо, що Бенксі знає про випуск майбутньої фотокниги про себе, але ніяк це не коментує. Ну, це в його стилі, звісно.

Матерiали по темi
Бенксі у своїй картині висміяв британський парламент. Цей його витвір продали за 12 млн доларів (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту