Фотограф впустив IPhone з літаку, а гаджет "вижив" та повернувся до власника через рік (відео)

Фото: Unsplash by Arnel Hasanovic
Під час інциденту чоловік якраз знімав ролик на камеру, тому зараз є відео польоту смартфону "з неба на землю".

Днями на своїй сторінці у Facebook ісландський фотограф розповів кумедну історію з власного життя. Чесно кажучи, відразу повірити складно, що таке взагалі можливо, але чоловік ще й прикріпив до посту відео і фото докази.

Що там було...😊

Рік тому фотограф з Ісландії Хаукур Сноррасон загубив свій iPhone 6S Plus, точніше кинув його з літаку під час польоту. Висота була невелика (це, напевно, і врятувало гаджет), чоловік знімав чудовий вид на річку Скафтау і раптом впустив телефон. Той пролетів близько 60 метрів та приземлився в кам`янистій місцевості. 

Тоді Сноррасон сподівався, що його телефон знайдуть. Знайшли! Щоправда через рік після інциденту. Туристи, що гуляли тією місцевістю побачили гаджет, знайшли власника та повернули. Уявляєте, IPhone виявився повністю справним. Можна спокійно заходити в Інтеренет, обмінюватись з друзями повідомленнями та фотографіями.

"Щоправда, єдине пошкодження - коли я телефоную комусь, то мене не чують", - написав чоловік.

Оце так пощастило! Але все ж "Йод" не радить вам перевіряти свій смартфон на міцність. Не виключено, що така надможливість IPhone - "разова акція".😁

Матерiали по темi
Apple закидали свій новий IPhone 11 овочами та іграшками (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту